Yeni işlev boy gösterdi: WhatsApp masaüstü kullananlara güzel haber! Kayda devam edebileceksiniz

0

WhatsApp, WhatsApp Desktop beta 2.2201.2 güncellemesi ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Bu güncelleme ile WhatsApp gene yapacağını yapmış ve kim bilir derhal fark edemeyeceğiniz bir değişikliğe gitmişti. Platformun, masaüstü için WhatsApp beta 2.2201.2 güncellemesi ile Windows ve macOS uygulamalarına yeni bir renk getirdiğinden bahsedilmişti. Yeni rengin karanlık temada görüneceği ve söyleşi balonlarının mevcut renge kıyasla daha yeşil görüneceği bildirilmişti. Ayrıca güncellemenin, uygulamanın öteki öğelerine yönelik renk değişimleri de getirmiş olduğu ifade edilmişti. Şimdi ise yararlı bir özellik daha ortaya çıktı.

WHATSAPP MASAÜSTÜ KULLANANLAR MÜJDE! KAYDI SİLİN VEYA DEVAM EDİN

WABetaInfo’nun aktardığına bakılırsa; WhatsApp Desktop’ın son olarak beta sürümünde yeni bir sesli bildiri duraklatma düğmesi tespit edildi. Bu düğme yardımıyla sesli bildiri göndermeden ilkin aldığınız kaydı dinleyebilecek, silebilecek yada kayda devam edebileceksiniz. Duraklat ve devam ettir işlevi ise kayıtlarınızı gözden geçirirken oynatmayı duraklatmanıza ve devam ettirmenize olanak tanıyacak. Aşağıda özelliğe ilişkin WABetaInfo tarafınca paylaşılan bir ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

WhatsApp masaüstü yeni düğme

WHATSAPP TEST EDİYOR

Masaüstü WhatsApp için yeni sesli bildiri hususi durumunun şu anda WhatsApp Desktop beta 2.2201.2’de kontrol edilmiş olduğu bildirildi. Ayrıca, işlevsel görünen yeni düğmenin, beta kontrol grubundaki kullanıcılar için etkinleştirilmesinin birazcık vakit alabileceği de açıklandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Koronavirüs geçirenlerde görülüyor! Uzman isim uyardı: 1 veya 3 ay...Koronavirüs geçirenlerde görülüyor! Uzman isim uyardı: 1 yada 3 ay…
Kendini benzinle yakan kömürcü Süleyman Ekici'nin çocukları isyan etti: Elleri belinde izlemişlerKendini benzinle yakan kömürcü Süleyman Ekici’nin evlatları isyan etti: Elleri belinde izlemişler
Bilgisayar kullanıcılarına müjde! Beklenen olduBilgisayar kullanıcılarına müjde! Beklenen oldu

Leave A Reply

Your email address will not be published.