Meşhur şef Mehmet Yalçınkaya’nın annesini görenler inanamadı: Hık demiş burnundan düşmüş

0

Survivor’un sona ermesinin peşinden TV8’in en fazlaca izlenen yapımlarından biri olmayı başaran Masterchef, ekran macerasına dolu dizgin devam ediyor. Yarışmada mimikleri ve verdikleri tepkilerle ilgi gören şeflerin hususi hayatları da seyirciler tarafınca fazlaca merak ediliyor.

Fenomen yarışmanın sert mizaçlı şefi Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılarla girmiş olduğu diyaloglar ve yapmış olduğu çıkışlarla fazlaca konuşuluyor. Vaktinin büyük bir kısmını MasterChef Türkiye’nin çekimlerinde geçiren Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden gelen mesajlarda birkaç restoranın kendi adını kullanarak satın alan çekmeye çalıştığını öğrenmişti.

Gelen yakınma mesajlarını Instagram hesabından gösteren Yalçınkaya, “Sizden rica ediyorum hangi mekanlar ise bana yazın isimlerini. İfşa edeceğim hem de ana saygımdan. Günah” demişti. Meşhur şefin aile ve hususi yaşamı da merak ediliyor.

Sosyal medya hesabını etken bir halde kullanan Yalçınkaya, annesiyle fotoğrafını paylaştı. Mehmet Şef’i görenler “tıpkı annesine benziyor”, “Hık demiş burnundan düşmüş” benzer biçimde yorumlar yapmadan edemedi.

İşte Mehmet Şef ve anası:

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın annesini görenler inanamadı: Hık demiş burnundan düşmüş

Haberler.com – Magazin

Mehmet Yalçınkaya MasterChef Magazin Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.