Son Dakika: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden Sedef Kabaş’a sahiplendi: Deyim paylaştı

0

Gazeteci Sedef Aktaş, bir tv programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a söylediği sözler sebebiyle gözaltına alınmıştı. Savcılıktaki işlemlerinin peşinden tutuklama talebiyle nöbetçi barış ceza hakimliğine sevk edilen Aktaş hakkında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan da ilk tepki geldi.

“DEYİM PAYLAŞTI”

Sosyal medya hesabı vasıtasıyla izahat meydana getiren Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik olarak “On binlerce trolüne her türlü küfrü ettirir, sonra deyim paylaştı diye gazeteciye gece yarısı baskını yaptırır. Camide sanatçının dilini kopartacağını söyler. Kendisi uzun zamandır yok hükmünde olduğu için, gündem yaratma peşinde. Buralara kadar düştü zavallı.” ifadelerini kullandı.

Son Dakika: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan Sedef Kabaş'a sahip çıktı: Deyim paylaştı

“MİLLETİMİZ BU PROVAKASYONLARI DA ATLATACAKTIR”

Bir sonraki paylaşımında ise Kılıçdaroğlu, “Milletimiz ve ülkemiz bu provokasyonları da atlatıp, huzura, barışmaya yürümeyi bilecektir” dedi.

Son Dakika: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınan Sedef Kabaş'a sahip çıktı: Deyim paylaştı

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Leave A Reply

Your email address will not be published.