Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 70. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 17 Mayıs TRT 1 izle!

0

Masumlar Apartmanı, yapımcılığını OGM Pictures’ın ve senaristliğini Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu’nun üstlendiği, psikoloji ve dram türündeki Türk tv dizisidir. Başrollerini; Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz paylaşmaktadır. Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 70. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 17 Mayıs TRT 1 Masumlar Apartmanı full bölüm izle! Masumlar Apartmanı dizisi son bölüm HD izle!

Masumlar Apartmanı dizisi Salı günleri saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

Hikmet’in ölümü tüm kardeşleri derinden sarsar. Geç de olsa, en azından ölmeden ilkin babalarıyla gerçek bir bağ kurabilmiş olmaları tek tesellileridir. Gülben ve Safiye, bu süreçte babalarını bir anlamda tekrardan tanırken bir taraftan da tabip hanımın da desteğiyle duygularıyla yüzleşirler. Zaman geçer, yaşam yavaş yavaş normale dönerken Ceylan ve Han arasındaki dengeler de değişmiş olur. Ceylan’ın beklentisi nettir sadece Han bunu karşılayabileceğinden güvenilir değildir Bu sırada Ege’nin okulda elde etmiş olduğu bir başarı Neriman’ı oldukça heyecanlandırır fakat Ege karşısına çıkan fırsatı elinin tersiyle itmeye kararlıdır. Sonunda Naci’nin doğum günü gelir çatar. Safiye büyük bir sürpriz hazırlar. Naci, bu büyük sürpriz karşısında mutluluk içindeyken, Safiye’nin aslolan hediyesini sonraya gizlediğinden habersizdir.

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE!

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM İZLE!

Gerçek bir yaşam hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle gene seyircileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı” nda bu hafta neler yaşanacak. Masal’ın doğumu, hem aile hem de apartman sakinleri için yepyeni bir umudun simgesi olur. Naci, Safiye’nin en mühim kurallarından birini daha aşmayı başarır. Bir taraftan da Safiye’nin bebekle kurduğu bağları gördükçe, beraber bir evlatları olması arzusu giderek güçlenir. Safiye’nin bu konudaki hisleri ise oldukça başkadır. Tüm zamanını Masal’a ayıran, uyumaya bile direnen Gülben’in, bebeği mevzusunda Safiye haricinde hiç kimseye güvenememesi başta Esat olmak suretiyle her insanın dikkatini çeker. Bu sırada doktorun söylediği bir şey, Gülben’in yetersizlik korkusunu tetikler. Han ve Ceylan, arkadaşlık sınırları içinde görüşmeye devam ederlerken Ceylan’ın yeni sergisinin açılışı gelip çatar. Bu sergi, Han için adeta bir imtihan olacaktır. Nihayet tüm apartman sakinleri, o oldukça istedikleri pikniğe giderler. Ancak, mutluluk ve sevinç içinde geçen günün sonunda olacaklardan habersizdirler.

Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 70. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 17 Mayıs TRT 1 izle!

Ana karakterler

Safiye Derenoğlu Ataç (Ezgi Mola) (1-): Hikmet ile Hasibe’nin ilk evladı ve ilk kızı, Naci’nin eşi, Gülben, Han ve Neriman’ın ablasıdır. Annesinin baskıları ile büyümüştür. Temizlik mevzusunda aşırı titizdir, her şeyi dört kez yıkamaktadır. Sevmediği her insana lakap takmaktadır. Kendine “Deli Dudu” der, dışarıdan sert ve duygusuz biri olarak gözükür sadece oldukça duygusal biridir. Aşırı korumacıdır. Annesinden nefret etmesine karşın onun giysilerini giymekte ve devamlı onun hayalini görmektedir. Minik iken tabip olmak istemekteydi. Ama anası yüzünden olamamıştır. Evden dışarı pek çıkmadığı şeklinde kimseyi evine sokmaz ve kimsenin kendisine dokunmasına izin vermez. Safiye, 4 kardeş içinde en büyük olan kardeştir. Kardeşlerini o büyütmüştür, gençliğinde Naci isminde bir talebe ile sevgilidir. Fakat anası Hasibe, görüşmelerine engel olmak için her türlü şeyi yapmıştır. Annesi tarafınca uğramış olduğu ruhsal baskıdan etkilenen Safiye, OKB hastasıdır. Seneler sonrasında Naci’nin dönmesi ile şoka uğrayan Safiye, her ne kadar Naci’nin evlendiğini ve bir kız çocuk sahibi bulunduğunu bilse de aşkına engel olması imkansız ve Naci ile tekrardan yakınlaşır. Ardından Naci ile evlenir, ve onun için iyileşmeye çabalar.

Han Derenoğlu (Birkan Sokullu) (1-): Hikmet ile Hasibe’nin üçüncü evladı ve tek adam çocuğudur. İnci’nin eski eşi, Safiye ile Gülben’in kardeşi, Neriman’ın ağabeyidir. Annesinin baskısı ile yurtta büyümüştür. Babasının şirketinin Ceo’sudur. Geceleri çöp karıştırmaktadır. Ceo olmasına karşın iş ile pek ilgilenmez, evde bile ekip elbise giyer. Han, kardeşleri arasından üçüncü olanıdır. Annesi tarafınca sevgi, babası tarafınca ilgi görmemesi hayatta yanlış kararlar almasına sebep olur. Oldukça kıskançtır ve çöp toplama alışkanlığına haizdir. Eskiden Ceylan ile nişanlıydı fakat Ceylan onu terk ettikten sonrasında İnci ile tanışır ve onunla evlenir. İnci’nin zoru ile psikiyatriste giden Han, bir süre sonrasında orayı da aksatmaya adım atar ve tedavisini yarım bırakır. Naci’yi kazan dairesine kapatması, İnci’nin onu terk etmesine sebep olur. Karısının ölümünden sonrasında deliren Han, akıl hastanesine kapatılır ve orada Anıl ile arkadaşlık kurar. Hastaneden çıktıktan sonrasında ise, ona takıntılı olan Rüya ile baş eder. Ardından eski nişanlısı Ceylan geri döner, ve onunla tekrardan aşk yaşamaya adım atar.

Gülben Derenoğlu Bilen (Merve Dizdar) (1-55, 57-): Esat’ın eşi, Hikmet ile Hasibe’nin ikinci kız evladıdır. Safiye’nin kardeşi, Han ve Neriman’ın ablasıdır. Annesinin baskıları ile büyümüştür. Hayalperest, duyarlı ve duygusal biridir. Hikmet ve Hasibe’nin ikinci çocuğudur. Altını ıslatma problemi ile uğraşan Gülben, kendini bildi bileli Han’ın arkadaşı Esat’a aşıktır. Seneler sonrasında bu aşkı karşılık bulur, ve Esat ile evlenir. Kardeşleri arasından kendi isteği ile tedavi görmeye başlamış olan ilk kişidir.

Ceylan Ongun (Aslıhan Gürbüz) (47-62, 64-): Han’ın eski nişanlısı ve şu anki sevgilisidir. Baskın ve feminen bir kişiliğe haizdir. Fotoğraf sanatçısıdır. Han’ın aileyle ilgili ve ruhsal sorunları sebebiyle onu terketmiştir fakat onu asla unutamayıp geri dönmüştür. Safiye’nin ondan hoşlanmamasına karşın onu hep sever ve hep empati yaparak onu anlamaya çalışır. En sevilmiş olduğu tatlı, tulumbadır. Balonlardan nefret eder. Han’ın eski nişanlısı, ve şuanki sevgilisidir. Han’ı terk etse bile, daima ona aşık olarak yaşamıştır. İnci’nin ölüm haberini aldıktan bir süre sonrasında İstanbul’a geri dönen Ceylan, tekrardan Han’ın hayatına dahil olur.

Haberler.com – Gündem

Masumlar Apartmanı, Trt 1, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.