İstanbul’a gidiyor! Galatasaray’ın Fenerbahçe’nin elinden kaptığı Abdülkerim’den ilk sözler

0

Transferin gözde oyuncusu olan Konyaspor’un başarıya ulaşmış futbolcusu 27 yaşındaki Abdülkerim Bardakcı, artık Galatasaray forması giyecek. Sarı-kırmızılı kulüple 3+1 yıllığına anlaşan ve saat 23.50 uçağıyla İstanbul’a gidecek olan Abdülkerim Bardakcı, yarın sıhhat kontrolünün arkasından sözleşmeye imza atacak.

“TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK FUTBOL TAKIMLARINDAN BİRİSİ”

Bu transferle beraber hedeflerine ulaştığını belirten Bardakcı, “Şu an değişik duygular içindeyim. Bildiğiniz gibi Konya, doğup, büyüdüğüm memleketim. Çok şükür hedeflerime ulaştım. Buraya (Konyaspor) para kazandırdığım içinde mutluyum. Çünkü benim futboldan para kazanmamı Konyaspor sağladı. Çok büyük bir camiaya gidiyorum. Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından birisi. Tabii buradan buruk bir sevinçle ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

“OKAN HOCA İLE ÇALIŞACAK OLMAKTAN MUTLUYUM”

Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray’la bugün sözleşme imzalayan teknik direktör Okan Buruk ile çalışacak olmaktan dolayı mutlu bulunduğunu söylemiş oldu. Bardakcı, “Okan hocayı çok seven ve beğenen birçok insan duydum. Çoğu kişi Okan hocayla çalışmak istiyordu. Bana da şimdi çalışmak nasip olacak” diyerek sözlerini noktaladı.

Demirören Haber Ajansı / Spor

Abdülkerim Bardakcı Galatasaray DHA Spor Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.