iPhone’da WhatsApp kullananlara müjde geldi! Bu özellik işinize fazlasıyla yarayacak

0

WhatsApp iOS uygulamasını tıpkı WhatsApp Android uygulaması benzer biçimde yeni özelliklerle güncelliyor. Meta çatısı altındaki platform, yeni özelliklerini nihai olarak kullanıma sunmadan ilkin ise beta kontrol kullanıcılarının deneyimlemesini sağlıyor. Bunun bir örneği, son olarak gönderilen iOS için WhatsApp beta 22.2.74 sürümü oldu. Bu sürüm ile beraber platform, WhatsApp mesajlarını Android’den iOS’a aktarma özelliği için müjde verildi.

iPHONE KULLANICILARINA WHATSAPP’IN BETA SÜRÜMÜNDEN GÜZEL HABER!

Yeni sürümde keşfedilen bilgilere nazaran; WhatsApp mesajlarını Android’den iPhone’a aktarma özelliği için testler başladı. Yani iOS için WhatsApp uygulamasına, yakında söyleşi geçmişlerini Android cihazdan iPhone’a aktarma özelliği gelebilir.

Hazırlanan rapora nazaran, iOS için WhatsApp beta’nın 22.2.74 sürümü, bir Android cihazdan söyleşi geçmişini içe aktarma özelliği hakkında referanslar taşımakta. Hatta kaynak WABetaInfo, WhatsApp’ın kullanıcılardan söyleşi geçmişini içe aktarmak için izin istediğini söyleyen bir ekran görüntüsü de paylaşmış durumda.

WhatsApp

BİRAZ DAHA VAKİT VAR

Android’den iOS’a WhatsApp mesajlarını aktarma özelliği hemen hemen geliştirme aşamasında. Bu nedenle, söz mevzusu özelliğin son kullanıcıya erişmesi birazcık vakit alabilir.

DAHA ÖNCE BENZERİNİ ANDROID İÇİN SUNMUŞTU

WhatsApp daha ilkin benzer bir özellik olarak, WhatsApp geçmişinizi iOS’tan Android’e taşıma hususi durumunu kullanıma sunmuştu. Başlangıçta Android 10 yada üstü işletim sistemine haiz herhangi bir Samsung cihazda sunulan bu özelliğin yakında daha çok Android cihazda kullanılabileceği aktarılmıştı. Bu işlem için USB-C – Lightning kablosunun lüzumlu olacağından da bahsedilmişti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Diş dolgusu yaptırmak isteyen kadın dişçi koltuğunda hayatının şokunu yaşadıDiş dolgusu yaptırmak isteyen hanım dişçi koltuğunda yaşamının şokunu yaşadı
Dünya bu projeyi bekliyor! Elon Musk, insan beynine çip takmak için harekete geçtiDünya bu projeyi bekliyor! Elon Musk, insan beynine çip takmak için harekete geçti
Havacılık sektöründe büyük endişe!Havacılık sektöründe büyük kaygı!

Leave A Reply

Your email address will not be published.