iPhone 13 sahiplerinden Apple’a yakınma: Telefonum morarıyor!

0

iPhone modelleri ile akıllı telefon pazarında yer edinen Apple, iPhone 13 sahiplerinin karşılaşmış olduğu garip bir mesele ile gündemde. Üstelik bu mesele, aktarıldığı kadarıyla telefonların ekranında görülüyor.

KULLANICILAR ŞİKAYET ETTİ: iPHONE 13 PEMBE/MOR EKRAN SORUNU YAŞIYOR

Gizmochina’nın haberine nazaran; Birden fazla iPhone 13 kullanıcısı, telefonlarının ekranının pembe yada mora dönmesinden dolayı yakınma etti. Fabrika ayarlarına sıfırlama ve güncelleme şeklinde geçici çözümlerin sonuçsuz kalmış olduğu bildirildi. Durum çubuğu simgelerinin ve öteki bilgilerin çoğu zaman görünmeye devam etmiş olduğu pembe/mor ekran sorununa gecikme, donma, otomatik tekrardan başlatma şeklinde sorunların eşlik etmiş olduğu de ifade edildi. Sorunun Çin’de yaygın olarak görüldüğü aktarılırken, öteki bölgelerden de bildirimler geldiği kaydedildi.

iPhone 13 hata

APPLE DONANIM SORUNU DEĞİL DEDİ! PEKİ NE ÖNERDİ?

Weibo’daki bir kullanıcı, Apple’ın bunun bir donanım problemi olmadığını söylediğini ve çözüm olarak sistemi güncellemeyi önerdiğini öne sürdü. Ayrıca, satın alan hizmetlerinin tüm uygulamaları son olarak sürüme güncellemeyi önerilmiş olduğu bilgisine de yer verildi. Bir başka kullanıcı ise telefonunun değiştirildiğini paylaştı.

ETKİLENDİĞİ SÖYLENEN iPHONE 13 MODELLERİ

Pembe/mor ekran sorununa yönelik şikayetlerin iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerini kullanan kişilerden geldiği belirtilerek, probleminin modeller içinde fark yapmadığı çıkarımında bulunulmuş oldu.

Apple’ın mevzuyla ilgili resmi ve daha geniş kapsamlı bir izahat yapması olası.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Diş dolgusu yaptırmak isteyen kadın dişçi koltuğunda hayatının şokunu yaşadıDiş dolgusu yaptırmak isteyen hanım dişçi koltuğunda yaşamının şokunu yaşadı
Dünya bu projeyi bekliyor! Elon Musk, insan beynine çip takmak için harekete geçtiDünya bu projeyi bekliyor! Elon Musk, insan beynine çip takmak için harekete geçti
iPhone kullanıcılarına WhatsApp müjdesi!iPhone kullanıcılarına WhatsApp müjdesi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.