Galaxy S22 yola çıktı, geliyor: Samsung, Galaxy Unpacked 2022’nin tarihini doğruladı! S22 Ultra iması da var

0

Samsung Galaxy S22 serisi için sızıntı üstüne çıktı gerçekleştiriliyor. Bu sızıntılar ile beraber Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra’dan oluşması beklenen ailenin özelliklerine ve fiyatına dair birçok data ortaya çıkıyor. Ancak bu bilgilerin hiçbiri Samsung tarafınca onaylanmış değil. Üstelik Samsung’un onaylamadığı daha birçok şey var. Ancak şirket, yeni Galaxy S serisinin tanıtılacağı Galaxy Unpacked 2022 için artık zamanı netleştirmiş durumda.

SAMSUNG “GALAXY S SERİSİNİ TANITACAĞIZ” DİYEREK TARİH VERDİ

Samsung, Dr. TM Roh imzalı bir blog gönderisi paylaştı. Gönderide, Şubat 2022’de düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde, Galaxy S serisinin tanıtılacağı söylendi. Böylece en yeni Galaxy S serisinin tanıtılacağı Galaxy Unpacked etkinliğinin zamanı onaylanmış oldu. Ancak belirli bigün verilmedi.

Samsung-1

SAMSUNG’DAN S22 ULTRA İMASI

Ayrıca, yeni nesil Galaxy S’in, Samsung Galaxy ailesinin en büyük deneyimlerini tek bir nihai cihazda bir araya getirmiş olduğu de ifade edildi. Bu ifadeler, Galaxy Note deneyimini, dahili S Pen yuvasıyla beraber Galaxy S serisine getireceği kabul edilen S22 Ultra’yı konu alıyor olabilir.

DİKKAT ÇEKİCİ BİR VİDEO DA YAYINLADI

Şirket ek olarak, iki değişik telefon siluetinin bir araya gelip tek bir aygıt oluşturduğunu gösteren on beş saniyelik bir video da yayınladı.

video

Bu videonun da S22 Ultra’nın etkin bir halde bir S serisi aygıt ve bir Galaxy Note’un bir araya getirilmesine yönelik olduğu konuşuluyor. Yine de tüm ayrıntıları şubat ayındaki Samsung Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde öğreneceğiz şeklinde görünüyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Koronavirüs geçirenlerde görülüyor! Uzman isim uyardı: 1 veya 3 ay...Koronavirüs geçirenlerde görülüyor! Uzman isim uyardı: 1 yada 3 ay…
Kendini benzinle yakan kömürcü Süleyman Ekici'nin çocukları isyan etti: Elleri belinde izlemişlerKendini benzinle yakan kömürcü Süleyman Ekici’nin evlatları isyan etti: Elleri belinde izlemişler
El Salvador, Türk teknolojisiyle uydu inşa etmek istiyorEl Salvador, Türk teknolojisiyle uydu inşa etmek istiyor

Leave A Reply

Your email address will not be published.