Galatasaray’dan olağanüstü geçirme! Idrissa Gueye için PSG ile ilk görüşme yapılmış oldu

0

Teknik direktörlüğe Okan Buruk’u getiren Galatasaray transferde gaza bastı. Sarı-kırmızılıların sıralamasında ilk sırada yer edinen Paris Saint-Germain’in yıldızı Idrissa Gueye için ilk resmi temas kuruldu.

PARIS SAINT-GERMAIN İLE MASAYA OTURULDU

Aksam.com.tr’nin haberine nazaran, Fernando Reges’in ayrılığı sonrası, orta sahada büyük sorun yaşayan Galatasaray, bu bölgeye aramış olduğu adı Fransa’da buldu. Ilkin Manchester United’dan ayrılan Nemanja Matic’le görüşen sadece Sırp yıldızın Roma’yı tercih etmesinin peşinden alternatiflere yönelen Sarı-Kırmızılılar, Paris Saint-Germain’in Senegallisi Idrissa Gueye’de karar kıldı. 32 yaşındaki oyuncu için girişimlere başlamış olan Galatasaray Yönetimi, Gueye için Fransa şampiyonuyla ilk görüşmeyi yapmış oldu.

Galatasaray'dan nefes kesecek transfer! Idrissa Gueye için PSG ile ilk görüşme yapıldı

GALATASARAY’IN TEKLİFİ 5-6 MİLYON EURO BANDINDA

Fransız basını da Galatasaray’ın Gueye için yapmış olduğu geçirme hamlesini doğruladı. Fransız basınına yansıyan haberlerde; Sarı-Kırmızılılar’ın sözleşmesi 2023’te bitecek olan Senegalli orta saha için mütevazı bir teklifte bulunduğuna vurgu yapılmış oldu. Haberin muhteviyatında ise; Gueye’in Draxler, Icardi ve Kurzawa ile beraber satış listene konulduğunun altı çizildi. Galatasaray’ın 32 yaşındaki yıldız için 5-6 milyon euro civarında bir bonservis bedeli önerdiğinin de bilgisi paylaşıldı.

Haberler.com – Spor

Paris Saint Germain Galatasaray Okan Buruk Spor Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.