Galatasaray taraftarı luktan çılgına dönecek! Erden Timur: Transferler ucuza değil, para verilmesi ihtiyaç duyulan yerde verilecek

0

Galatasaray‘da hareketli bigün yaşanıyor. Teknik direktör Okan Buruk ile 1+1 senelik antak kalma sağlandı. Bu antak kalma toplumsal medya hesabından bir video ile duyuruldu. Ardından Erden Timur açıklamalarda bulunmuş oldu.

Sportif AŞ sorumlusu Erden Timur, taraftarı mutlu edecek açıklamalarda bulunmuş oldu. Timur para harcamaktan çekinmeyeceklerini belirterek: “Hocamızın raporuna göre takviye edeceğimiz pozisyonlar var. Görüşmelere başlanmıştı zaten, devam ediyor. Seçimden önce yapılmış olan belli görüşmeler var. Şu sonuç çıkmasın; Ucuza az değil, gerçekten para verilmesi gereken yerde verilecek. İyi kadrolar kurulacak” ifadelerini kullandı.

Timur, kuvvetli bir kadro ile yola adım atmak istediklerinin üstünde durarak: “Şu anda yazılı olarak kulübe gelmiş teklif yok. Sözlü olarak var. Öncelikle oyuncularla görüşeceğiz. Biz burada kalmak isteyen ve sahaya karakter koyacak oyuncularla devam edeceğiz” dedi.

Galatasaray taraftarı sevinçten çılgına dönecek! Erden Timur: Transferler ucuza değil, para verilmesi gereken yerde verilecek

Timur, geniş bir kadroya sahip olduklarını belirterek “Yunus Akgün da, Okan Kocuk da, Emre Akbaba da iyi performanslar sergilediler. Hocamız aslına bakarsan kadroda görmek istiyor. Bizle beraber olacaklar. Altyapıdan gelecekler var. Kampta birçoğuna talih tanınacak” ifadelerini kullandı.

Erden Timur, yol ayrılığına gidilen Domenec Torrent ile yaşanan süreçten de bahsetti. Timur, “Domenec Torrent, ilk görüşme talebine ‘Menajerimle görüşün’ yanıtını verdi. Bir indirim bekledik. Sağ olsun, Sensibile indirim yapmış oldu. Ancak Torrent bir tek % 5 indirim yapabileceğini söylemiş oldu” sözlerini sarf etti.

Galatasaray taraftarı sevinçten çılgına dönecek! Erden Timur: Transferler ucuza değil, para verilmesi gereken yerde verilecek

Domenec Torrent Erden Timur Galatasaray Okan Buruk Spor Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.