Finale günler kala Survivor All Star’a veda eden isim Nagihan Karadere oldu

0

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star’ın finali için geri sayım başladı. Dokunulmazlık oyunlarında savaşım eden yarışmacılar, finale kalabilmek için parkurda kıyasıya yarıştı.

NAGİHAN ELENDİ

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlığı kazanan Adem, Ayşe’nin adını verdi. ikinci dokunulmazlığını kazanan Ayşe ise Nagihan’ın adını söylemiş oldu.3. dokunulmazlığı kazanan gene Adem oldu ve potaya Hikmet’i gönderdi. Dün akşam meydana getirilen konseyde ise adaya veda eden isim açıklandı. Konseyde izahat icra eden Acun Ilıcalı, seyircilerden minimum SMS’i alarak finale günler kala yarışmadan elenen ismin Nagihan Karadere bulunduğunu söylemiş oldu.

Finale günler kala Survivor All Star'a veda eden isim Nagihan Karadere oldu

“KEŞKE FİNALİ GÖREBİLSEYDİM”

Performansından dolayı finale aday olarak gösterilen sadece istediği başarıyı yakalayamayan Nagihan, veda konuşmasında “Söyleyecek bir şey yok. Büyük mücadeleler verdim. keşke finali görebilseydim sonu görebilseydim ama kısmet değilmiş. Tek üzüldüğüm konu kızımdan çok defa ayrı kaldım sonuca gidemediğim için… Sonuç tamamen seyircimizin elinde. Bana SMS gönderen herkese sonuna kadar teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Finale günler kala Survivor All Star'a veda eden isim Nagihan Karadere oldu

Ecem Altan

Nagihan Karadere Magazin Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.