Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşamış olduğu ölüm korkusunu söyledi: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

0

Aylardır TikTok hesabından videolar yayınlayarak hamile bulunduğunu söyleyen ve geçtiğimiz haftalarda hususi bir hastanede doğum videosu gösteren trans fenomen Mükremin Gezgin, toplumsal medyanın gündemine oturdu. Gelen tepkilerinden peşinden hedef olan ve şikayetlerden dolayı hakkında soruşturma başlatılan Gezgin, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında gösterilen Gör Beni programına konuk oldu.

Hamilelik videolarını iyi mi çekmeye başladığını özetleyen fenomen, “Her şey başlı başına bir kurguydu. İnsanlar da biliyordu benim yaptığımın kurgu olduğunu. İnsanlar sevdi bunu 9 ay boyunca yolda gören bütün anneler, kadınlar benim karnımı öpüyordu. Hep alkış yaptılar ama son anda gol yaptılar. Yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum” dedi.

Hakkında soruşturma başlatılan Gezgin, insanların, dine aykırı olduğu nedeni öne sürülerek kendisini yakınma ettiklerini belirterek “Bunu başta şikayet etmeleri gerekirdi. “Başta alkış yapacağınıza ‘dur’ diyebilirdiniz” şeklinde konuştu.

Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşadığı ölüm korkusunu anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

Gezgin, Armağan Çağlayan’ın “Hamilelik fikri nereden çıktı?” sorusu üzerine sözlerine şöyle devam etti: “Bir anda oturuyordum, ben dedim hamileyim… Bir tiyatro yapacağım dedim… Bir kurgu, senaryo hazırlayacağım dedim. İlk başta doğal olarak ki korku oldu içimde… ‘Bunu yaparsam acaba ne olur?’ diye düşündüm. Ama atınca baktım milyonlar alkış yapmış oldu. Herkes oldukca sevmiş oldu. Arabayla yolda yürüyemiyordum. Ama son dakika yalnız gündem yaratmak için, unutulan adlar zirve yapmak için konuştular.”

Videolarından dolayı pişmanlık duymadığını söyleyen Gezgin, “Bir adam hamile kalamaz ki… Bir adamın aslına bakarsanız evladı olması imkansız.” diyerek şöyle devam etti: “Art niyetli bir şey yapmadım. Ben bayanları aslına bakarsanız oldukca seviyorum. Ben aslına bakarsanız dış, adam görünüm olabilir fakat ben aslına bakarsanız hanım bir insanım. Kendimi hanım görüyorum aslına bakarsanız” ifadelerini kullandı.

Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşadığı ölüm korkusunu anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

Ölüm korkusu yaşadığını belirten fenomen, “Olaydan sonrasında dışarı çıkamıyorum. Şundan dolayı bir şahıs bana zarar vererek kral olmaya çalışıyor. Bir yere gideceksem de otomobil ile gidiyorum. Halkımız LGBT-İ bireylerine haiz çıkmıyor. Annem yaşananlardan dolayı oldukca üzülüyor” dedi.

Babasıyla 3 yıldır görüşemediğini söyleyen Gezgin, sözlerini şöyle tamamladı: “Babamın karşısına çıkamıyorum, utanıyorum. Baba hasreti çekiyorum. Babam benim bu durumlarımı bilmiyor. Bu yaşananları bilmiyor, asla duymadı. Duysa anneme tepki gösterir. Amcalarım da annemi arayarak ‘soyadını değiştirsin’ diyor. Annem ortada kalmış olduğu için zor durumda. O yüzden hiçbir anneye saygısızlık yapmam. Yeni şarkı çıkarmıştım, kariyerime öyleki devam edeceğim. TikTok hesabım kapatıldı fakat videolar çekmeye devam edeceğim. Ölümü göze alarak videolar çektim. Yaşananlarda dolayı hepimiz benimle olan videolarını silmeye başladı.”

Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşadığı ölüm korkusunu anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

Ecem Altan

Armağan Çağlayan Mükremin Gezgin Youtube Magazin Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.