CHP’li ismin müstehcen görüntüleri başını yaktı! Apar topar partiden çekilme etti

0

CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Burhanettin Çakır’dan, bir hanımla görüntülü görüşmesine ilişik müstehcen görüntüleri üstünden şantajla para talep edildi. Bunun üstüne Burhanettin Çakır, güvenlik güçlerine giderek suç duyurusunda bulundu. Kamuoyunda yaşanmış olan tartışmaların peşinden Burhanettin Çakır hem il genel meclisi üyeliğinden hem de partisinden çekilme etti.

“SANAL ORTAMDA KOMPLOYA UĞRADI”

Yaşananların peşinden CHP Çaycuma İlçe Başkanı Onur Köktürk, Çakır’ın sanal ortamda komploya uğradığını söylemiş oldu. Çakır’ın hem il genel meclisi hem de parti üyeliğinden çekilme ettiğini söyleyen Köktürk, “Üzülerek görmekteyiz ki sanal ortamda komploya uğrayan ve kendisinden tehditle para istenen partili üzerinden birçok yanlış bilgi barındıran haberler yerel basında yer almaktadır.” dedi.

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası CHP'yi karıştırdıCHP Çaycuma İlçe Başkanı Onur Köktürk

“DEĞİŞİK TUZAKLAR KURULUYOR”

Köktürk konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Yaşananlar her bireyin başına gelebilecek tarzda ve ders niteliğindedir. Benim genel olarak vatandaşlarıma da buradan seslenişim, sanal ortamda sosyal ağlardan tanımadıkları numaralardan gelen canlı görüntülü aramalara cevap vermemeleridir. Çünkü buralardan değişik tuzaklar kurulabilmektedir. Bu komploya uğrayan arkadaş elbette hatalıdır. Hatasının karşılığını ise İl Genel Meclisi ve parti üyeliğinden ayrılarak görmüştür. Bunun dışında söyleyecek sözümüz yoktur. Kendisinin şu anda CHP ile ilgili bağı bulunmamaktadır.”

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası CHP'yi karıştırdı

İhlas Haber Ajansı / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Politika Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.