Bomba iddiayla kötü dalga geçtiler! Murat Sancak ile Yunus Akgün’den vaka canlı gösterim

0

Adana Demirspor‘da Balotelli ve Yunus Akgün‘ün kavga etmiş olduğu iddiası gündeme bomba benzer biçimde düştü. Çıkan haberler sonrasında bir izahat icra eden Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, iddiaları yalanlayarak bu şekilde bir şeyin mümkün olamayacağını belirtmişti. Sancak’ın iddialardan sonrasında Yunus Akgün ile Instagram’da yapmış olduğu canlı gösterim toplumsal medyada büyük ses getirdi.

“BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN DEĞİL”

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, iddiaları yalanladığı açıklamasında, “Böyle bir şey mümkün değil. Galatasaray maçı öncesi yalan haberler yapıldı. Balotelli ve Yunus takımda en iyi anlaşan oyuncular.” demişti.

Gündeme oturan iddiayla fena dalga geçtiler! Murat Sancak ile Yunus Akgün'den olay canlı yayın

“YÜZÜNÜ TAM GÖSTER BAKAYIM”

Son olarak Yunus Akgün ile toplumsal medyada canlı gösterim icra eden Sancak, basında çıkan iddialarla adeta dalga geçti. Yayında, “Yüzünü bir tam göster bakayım. Sağdan soldan kafanı göster. Seni boğazından yakalamış mı Balotelli, bir bakalım oğlum” diyen Sancak’a Yunus Akgün, “Akşam Mario ile bir fotoğraf atarım” dedi. Bunun üstüne Sancak da “İkiniz beraber fotoğraf çekeceksiniz. Pışık yapacaksınız, tamam mı? Bir parmakla da değil iki parmakla.” ifadelerini kullandı.

Haberler.com – Spor

Adana Demirspor, Mario Balotelli, Murat Sancak, Yunus Akgün, Spor, Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.