Aldatıldığı için Cem Belevi’den ayrılan İrem Derici’den manidar şarkı paylaşımı: Gücümü bulamıyorum

0

Geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya süregelen İrem Derici ve Cem Belevi, ikinci kez ihanet yüzünden ayrıldı. Ayrılığın arkasından izahat icra eden ve ihanete uğradığını belirten İrem Derici, elinde Cem Belevi’ye ilişkin ses kayıtlarının bulunduğunu söylemiş oldu.

AYRILIK SONRASI BİRBİRİNE GİRDİLER

Belevi ile ayrılan Derici, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” dedi. Dün akşam konser verdiği mekanda Derici’ye yanıt veren Belevi ise “Yürütemedik, olmadı. Adam gibi de seven bir adamım. Asla aldatma cümlelerini kabul etmiyorum. Onu hala çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Canı sağ olsun istediğini söyleyebilir. İçi rahat olsun benim de içim çok rahat” dedi. Belevi’nin ihaneti kabul etmemesine sinirlenen Derici elinde popçunun kendisi hakkında “Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım, şu takvimi doldurayım” söylediği ses kayıtlarının bulunduğunu söylemiş oldu.

İREM DERİCİ’DEN MANİDAR ŞARKI

Dünden bu yana mevzuyla ilgili sessizliğini sakınan İrem Derici, bugün Instagram hesabının öykü kısmından Sagopa Kajmer’in Bu Sen Değilsin adlı şarkısını paylaştı. Derici şarkının bir tek “Çok geç olmadan gücümü toplamayalım ancak gücümü bulamıyorum. Ben de bir ölüyü taşıyorum üstümde sanki” sözlerini yayınlaması da dikkat çekti.

Aldatıldığı için Cem Belevi'den ayrılan İrem Derici'den manidar şarkı paylaşımı: Gücümü bulamıyorum

Ecem Altan

İrem Derici, Cem Belevi, Instagram, Magazin, Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.