AK Partili İl Başkanı temel atma töreninde vatandaşla tartıştı: Hadsizlik yapma, akıllı ol

0

Konya‘nın Karatay ilçesinde bugün Aksapark Konut Yapı Kooperatifi’nin temel atma töreni yapılmış oldu. Törene katılan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile bir yurttaş içinde münakaşa yaşandı. İkili arasındaki münakaşa, bir yurttaşın çekmiş olduğu görüntülere yansıdı.

“DENSİZLİK, HADSİZLİK YAPMA, AKILLI OL”

Toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini ileri devam eden yurttaş, Angı’ya derdini anlatmaya çalıştı. Angı, vatandaşa “Sen bu kafayla gittiğin sürece hiç kusura bakma, hep sen haklısın, herkes suçlu” dedi. Yurttaş da Angı’nın sözleri üstüne, “Sana baki değil bu makamlar, benimle öyle konuşmaya hakkın yok senin” diyerek karşılık verdi. Bunun üstüne Angı’nın vatandaşa, “Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol” söylediği duyuldu.

AK Partili İl Başkanı temel atma töreninde vatandaşla tartıştı: Hadsizlik yapma, akıllı ol

“HER TARAFIN YANLIŞ, BİR DOĞRUN YOK”

Tartışma yatıştırılmak istenirken vatandaşın “Benim nerem yanlış” demesi üstüne Angı, “Her tarafın yanlış ya, bir doğrun yok” diye karşılık verdi. Vatandaşa ise Angı’ya, “Sen doğru olduğun için şimdi bu makamında bir dur bakalım” dedi. Vatandaş, sonrasında çevredekiler tarafınca Angı’nın yanından uzaklaştırıldı.

AK Parti, konut, Konya, Politika, Güncel, Haberler

Leave A Reply

Your email address will not be published.